kuchnieportal

Estyma Kuchnie - Jelenia Góra

Prowadzimy działalność na rynku mebli od 1990 roku (wcześniej jako Estymator, od 2008 jako samodzielny podmiot Estyma Kuchnie) dostarczając Państwu usługi projektowania i wykonywania mebli na wymiar. Specjalizujemy się w aranżowaniu wnętrz kuchennych, łazienkowych oraz w zabudowywaniu wnęk szafami i regałami. Naszym priorytetem jest dostarczanie funkcjonalnych i jednocześnie estetycznych rozwiązań, dzięki którym przestrzeń w Państwa domach i mieszkaniach stanie się jeszcze bardziej przyjazna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się różnych zadań, nawet tych nietypowych.

 

W produkcji naszych mebli wykorzystujemy fronty, płyty i akcesoria renomowanych firm polskich i zagranicznych, dzięki czemu nasze meble wyróżnia wysoka jakość i niezawodność. Nasza oferta obejmuje  fronty z drewna naturalnego, fronty fornirowane wykonane z okleiny naturalnej, fronty MDF foliowane, fronty MDF lakierowane i fronty wykonane z płyt laminowanych. Dostarczane meble wyposażamy w niezawodne okucia firm takich jak Blum i Hetich oraz wyposażenie szafek Peka i Schachermayer. Oferujemy również szeroki wybór blatów roboczych oraz sprzętu AGD.

 

Dostarczamy kompleksową usługę wykonania kuchni – począwszy od pomiaru pomieszczenia, wykonania indywidualnego projektu, po transport i montaż.

 

Znajdź nas na Facebooku! www.facebook.com/estymakuchnie/

 

Opinie

4.5 5 9
Ocena ogólna:
Ilość opini: 9

Informacje kontaktowe

Estyma Kuchnie

Ul. Armii Krajowej 23

58-500 Jelenia Góra

pn - pt 9 - 17

sobota 10-14

Osoba do kontaktu:

mail: meble@estyma.ig.pl
telefon: 660 829 505

www.kuchnieestyma.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Jelenia Góra
Ewa
19 sierpnia 2018, 20:40
4/0

Meble robili panowie jakiś czas temu. Nie mam zastrzeżeń, meble sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, mogę polecić innym.

Dołącz do dyskusji