kuchnieportal

Domoteka - Konin

Opinie

5 5 4
Ocena ogólna:
Ilość opini: 4

Informacje kontaktowe

Domoteka

Domoteka

ul. Przemysłowa 124 B

62-500 Konin

 

 

 

Osoba do kontaktu:

Tel: +48 697 390 426

email: maja@domoteka.konin.pl

www https://www.goodmoodstudio.pl

 

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Konin

O nas

Projektujemy, doradzamy i sprzedajemy produkty najwyższej jakości.

Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni kuchni, salonu, jadalni, gabinetu, sypialni, przedpokoju oraz strefy wypoczynkowej. Kochamy piękny, funkcjonalny design a sercem naszej firmy jest absolwentka wydziału architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu – doświadczony projektant, który zrealizował już dziesiątki wnętrz, w tym przedsięwzięcia kompleksowe, jak hotel w Świnoujściu, sieć sklepów POLOPOLO, jak również gabinety stomatologiczne, kosmetyczne, fryzjerskie oraz wiele wnętrz prywatnych. Z nami zaprojektujesz wymarzone, wyróżniające się harmonią i stylem wnętrze. W przyjemnej, bezstresowej atmosferze poprowadzimy cię przez proces urządzenia Twojego domu od fazy projektu, przez realizację aż do wykończenia.

Projektujemy i sprzedajemy niemieckie meble kuchenne NOLTE KÜCHEN.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla ?rzemieślniczej jakości?.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95