kuchnieportal

Dom Towarowy „Pod Kasztanem” - Bytom

Jesteśmy firmą rodzinną, która projektuje i dostarcza Państwu wysokiej jakości meble kuchenne od ponad 25 lat (nasza firma działa od 1984 roku; na rynku meblowym od 1990 roku)

Realizujemy zlecenia dla indywidualnych odbiorców a także do pomieszczeń użyteczności publicznej oraz biur. W naszej ofercie znajdują się meble wiodących producentów mebli oraz sprzętu AGD, które dla Państwa wygody eksponujemy na 200 m2.

Podstawą naszej działalności jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego oprócz doświadczenia i kreatywności naszą firmę wyróżnia rzetelność, terminowość, 100% zaangażowania, indywidualne podejście do konkretnych potrzeb oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Przykładamy szczególna wagę do funkcjonalnego projektowania kuchni, tak aby praca w nich była łatwa i przyjemna a każdy przedmiot i produkt kuchenny miał swoje miejsce i łatwo można go było odnaleźć.

Nasze produkty dystrybuujemy na terenie całego kraju i krajów Unii Europejskiej. Większość dostaw realizujemy własnym transportem.

Śledź nas na Facebooku! https://www.facebook.com/Pod.Kasztanem/

Opinie

5 5 3
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Dom Towarowy „Pod Kasztanem”

ul. Stolarzowicka 209, Bytom

Osoba do kontaktu:

fax/tel. 32 285-16-08

Adresy e-mail:

e-mail: sklep@podkasztanem.com.pl

e-mail: projekt@podkasztanem.com.pl

Godziny otwarcia salonu:

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00

sobota 10.00 – 13.00

www.podkasztanem.com.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Bytom

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95