kuchnieportal

Deluxe Design - Gorzów Wielkopolski

Opinie

5 5 3
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Deluxe Design

Deluxe Design
ul.Żwirowa 204
66-400 Gorzów Wlkp.

Osoba do kontaktu:

Telefon:
+48 693 915 056

Meble kuchenne lubuskie Meble kuchenne Gorzów Wielkopolski

O nas

Tworzymy wnętrza specjalnie dla Ciebie!

W Deluxe Design stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Nie boimy się realizować trudnych i wymagających projektów. Z przyjemnością podejmiemy się stworzenia Twojej wymarzonej przestrzeni!

Naszym klientom oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi, które obejmują pełne projekty wnętrz wraz z wizualizacjami oraz kompletną realizacją pod nadzorem. Specjalnie dla Ciebie wykonamy projekt całego domu bądź poszczególnych pomieszczeń.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego każdy realizowany projekt jest dla nas osobnym, indywidualnym zadaniem, w które w pełni angażujemy naszą uwagę i czas. Staramy się jak najlepiej wyeksponować charakter naszych klientów i dostosować przestrzeń do ich specjalnych, indywidualnych potrzeb. W każdym projekcie szukamy niekonwencjonalnych, nowoczesnych i odważnych rozwiązań, po to, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z największymi markami dostarczającymi meble oraz sprzęt AGD wysokiej jakości, dlatego gwarantujemy, że oddane w Wasze ręce projekty, bazują na najlepszych materiałach, spełniających wszystkie niezbędne normy i standardy, dzięki którym posłużą przez długie lata i wciąż będą zachwycały swoim oryginalnym wyglądem.

Chcesz dowiedzieć się więcej- zapraszamy na naszą stronę www.deluxedesign.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Bauformat-Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- ?Goldene M? nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji: www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95