kuchnieportal

Deluxe Design - Gorzów Wielkopolski

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Deluxe Design

Deluxe Design
ul.Żwirowa 204
66-400 Gorzów Wlkp.

Osoba do kontaktu:

Telefon:
+48 693 915 056

Meble kuchenne lubuskie Meble kuchenne Gorzów Wielkopolski

O nas

Tworzymy wnętrza specjalnie dla Ciebie!

W Deluxe Design stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Nie boimy się realizować trudnych i wymagających projektów. Z przyjemnością podejmujemy wszystkie wyzwania dotyczące stworzenia Twojej wymarzonej przestrzeni. Naszym klientom oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi, które obejmują pełne projekty wnętrz wraz z wizualizacjami oraz kompletną realizacją pod nadzorem. Specjalnie dla Ciebie wykonamy projekt całego domu bądź poszczególnych pomieszczeń.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego do projektowanych wnętrz podchodzimy personalnie i podmiotowo. Staramy się jak najlepiej wyeksponować charakter naszych klientów i dostosować przestrzeń do ich specjalnych, indywidualnych potrzeb. W każdym projekcie szukamy niekonwencjonalnych, nowoczesnych i odważnych rozwiązań, po to, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z największymi markami dostarczającymi meble oraz sprzęt AGD wysokiej jakości, dlatego gwarantujemy, że oddane w Wasze ręce projekty, bazują na najlepszych materiałach, spełniających wszystkie niezbędne normy i standardy, dzięki którym posłużą przez długie lata i wciąż będą zachwycały swoim oryginalnym wyglądem.

Chcesz dowiedzieć się więcej- zapraszamy na naszą stronę www.deluxedesign.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Bauformat-Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- ?Goldene M? nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji: www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji