kuchnieportal

Dekorfliz - Katowice

Opinie

5 5 28
Ocena ogólna:
Ilość opini: 28

Informacje kontaktowe

Dekorfliz

ul. 73 Pułku Piechoty 1, Katowice

Osoba do kontaktu:

Łukasz Markowski

tel.: 515 975 976

e-mail: biuro@dekorfliz.pl

www.dekorfliz.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Katowice

O nas

Firma Dekorfliz powstała w 2008 roku. Od początku swojej działalności stawiamy na jakość produktu oraz poziom obsługi, które oferujemy. Nieustannie staramy się poszerzać naszą wiedzę tak, aby technologia, którą wykorzystujemy była najnowocześniejsza. Nasza działalność dzieli się na dwie odrębne gałęzie mimo wszystko powiązane ze sobą. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz wykonawstwem mebli kuchennych i szaf na wymiar. Kolejną gałęzią naszej działalności jest wykończenie wnętrz. Naszą złotą zasadą jest słuchanie i dostosowanie się do Państwa potrzeb. Na każdym etapie projektu konsultujemy z Państwem nasze pomysł tak, aby stworzyć miejsce, w którym Państwo będą czuć się komfortowo. Meble kuchenne, które posiadamy w ofercie, są przez nas sprawdzone i zasługują na uznanie.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95