kuchnieportal

DDesign - Szczecin

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

DDesign

ul. Jagiełły 20a
70-260 Szczecin

Osoba do kontaktu:

tel.: 91 434 45 84
kom.: 607 - 619 - 791
e-mail: studio@ddesign.com.pl

www.ddesign.com.pl

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Szczecin

O nas

Od ponad 20 lat z pasją i zaangażowaniem oddajemy w Państwa ręce wyjątkowe projekty. Zakres naszej oferty obejmuje: aranżację wnętrz oraz realizacją projektów budowlanych wraz z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę.

Na każdym etapie współpracy konsultujemy z Państwem wszystkie działania i decyzje, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie ze strony klientów.

Nasza oferta jest również niezwykle bogata jeśli chodzi o wybór wyposażenia- prowadzimy sprzedaż sprzętu AGD oraz mebli kuchennych najwyższej jakości. To dzięki naszym dostawcom zaprojektowane przez nas wnętrza zachwycają swoim pięknem, funkcjonalnością i ergonomicznymi rozwiązaniami, gwarantując estetyczny wygląd przez wiele lat.

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.ddesign.com.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95