kuchnieportal

DDesign - Szczecin

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

DDesign

ul. Jagiełły 20a
70-260 Szczecin

Osoba do kontaktu:

tel.: 91 434 45 84
kom.: 607 - 619 - 791
e-mail: studio@ddesign.com.pl

www.ddesign.com.pl

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Szczecin

O nas

Od ponad 20 lat z pasją i zaangażowaniem oddajemy w Państwa ręce wyjątkowe projekty. Zależy nam na realizacji wymarzonych wnętrz naszych klientów, dlatego z ogromną starannością i dbałością o detale, skupiamy się na projektach wnętrz i projektach budowlanych. Oferujemy Państwu kompleksową usługę, zawierającą nie tylko projekty wnętrz, ale również zgromadzenie całej niezbędnej dokumentacji budowlanej, wymaganej przy budowie domu ,w tym także pozwoleń na budowę.

Na każdym etapie współpracy konsultujemy z Państwem wszystkie działania i decyzje, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie ze strony klientów. Charakteryzuje nas indywidulne podejście do każdego projektu, niezależnie od tego, czy jest to zlecenie prywatne, publiczne czy komercyjne.

Nasza oferta jest również niezwykle bogata jeśli chodzi o wybór wyposażenia- prowadzimy sprzedaż sprzętu AGD oraz mebli kuchennych najwyższej jakości. To dzięki naszym dostawcom zaprojektowane przez nas wnętrza zachwycają swoim pięknem, funkcjonalnością i ergonomicznymi rozwiązaniami, gwarantując estetyczny wygląd przez wiele lat.

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.ddesign.com.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji