kuchnieportal

DĄB Kuchnie - Szczecin

O nas

25 lat doświadczenia, tysiące wykonanych kuchni i tyle samo zadowolonych Klientów – tak najkrócej możemy opisać naszą firmę. Od początku naszej działalności dbamy, aby każda nasza realizacja budziła uznanie, spełniała najwyższe wymagania, była funkcjonalna i piękna. Potwierdzeniem naszych starań są pozytywne opnie Klientów, a także bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą, co zaowocowało powstaniem dwóch salonów: w Szczecinie i w Goleniowie.

Oferta

Nasza oferta obejmuje kuchnie wykonywane na wymiar oraz kuchnie modułowe uznanej marki KAM. Powstają one na bazie szerokiej gamy materiałów. Ponadto proponujemy różne warianty wyposażenia wewnętrznego mebli i dodatkowych akcesoriów. Dzięki tak bogatej ofercie pomagamy spełniać marzenia o nowej, perfekcyjnej  kuchni w różnym zakresie cenowym. Każdą z naszych realizacji cechuje przy tym wysoka jakość, funkcjonalność oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań jej użytkowników. Obsługujemy Klientów detalicznych i hurtowych, realizując zamówienia zarówno w Polsce i za granicą. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach realizacji: od projektu, poprzez wybór AGD, aż po montaż całej zabudowy. Zapraszamy do współpracy.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 37

Informacje kontaktowe

DĄB Kuchnie

SZCZECIN
C.H.HELIOS
ul. Rydla 50, box 57

Osoba do kontaktu:

tel. 91 462 95 36
e-mail: dabkuchnie.szczecin@wp.pl

www.dabkuchnie.pl

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Szczecin

Realizacje