kuchnieportal

Comodo - Nielisz

O nas

COMODO jest odpowiedzią na stale rosnące potrzeby i coraz większe wymagania w zakresie projektowania i realizacji mebli na zamówienie. Swoją ofertę kierujemy do klientów poszukujących funkcjonalnych kuchni oraz oryginalnych rozwiązań. Meble nasze produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów co owocuje niesamowitą trwałością i funkcjonalnością wykonanych realizacji. Wykonując projekty mebli kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością oraz ciekawym wzornictwem.

Oferta

Jesteśmy w stanie wykonać niemal każde meble kuchenne na wymiar. Działamy kompleksowo – prace z klientem rozpoczynamy od wykonania pomiaru i projektu. Po akceptacji przechodzimy do dalszych etapów realizacji, czyli wykonania mebli i profesjonalnego montażu. Oferujemy bogatą kolorystykę i wzornictwo. Ofertę mebli kuchennych uzupełniają szafy, garderoby oraz inne meble do zabudowy.
 
Zapraszamy do współpracy!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 12

Informacje kontaktowe

Comodo

Wólka Nieliska 46, Nielisz

Osoba do kontaktu:

Piotrek

tel. 608-253-740

e-mail: comodo-meble@wp.pl

www.meblecomodozamosc.pl

Meble kuchenne lubelskie Meble kuchenne Nielisz

Realizacje