kuchnieportal

Baster Kuchnie – Firmowe Studio WFM Kuchnie i Nolte Kuechen - Legnica

Opinie

5 5 31
Ocena ogólna:
Ilość opini: 31

Informacje kontaktowe

Baster Kuchnie – Firmowe Studio WFM Kuchnie i Nolte Kuechen

ul. Kamińskiego 31
59-220 Legnica

Osoba do kontaktu:

kom: 509 325 076
Email: studio@basterkuchnie.pl
www.basterkuchnie.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Legnica

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem – specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu mebli kuchennych. Dostarczamy Państwu doskonałe jakościowo rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz kuchennych. Oferujemy kompleks usług: począwszy od projektowania, skończywszy na wykonaniu i montażu mebli w domu Klienta.

Każde zlecenie realizujemy z najwyższa starannością, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Indywidualne podejście do każdego projektu jest rezultatem naszego wieloletniego doświadczenia oraz nieustającej pasji do tego co robimy. Efektem naszej wieloletniej pracy są tysiące zadowolonych Klientów i zrealizowanych projektów. Satysfakcja naszych Klientów i spełnienie ich marzeń o pięknych wnętrzach – to dla nas największa nagroda, ale jednocześnie motywacja do dalszej ciężkiej pracy.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95