kuchnieportal

ATK Studio - Bełchatów

Opinie

5 5 63
Ocena ogólna:
Ilość opini: 63

Informacje kontaktowe

ATK Studio

Plac Wolności 7, Bełchatów

Osoba do kontaktu:

Tel: 608 709 246

e-mail: ania@atkstudio.com

www.atkstudio.com

Meble kuchenne łódzkie Meble kuchenne Bełchatów

O nas

Kuchnia – to tu zaczynamy i kończymy dzień, jemy pierwsze śniadanie, pijemy poranną kawę, spotykamy się z rodziną przygotowując ulubione dania, to tu najczęściej padają słowa Dzień Dobry … To w kuchni spędzamy najwięcej czasu, dlatego w każdym przypadku kuchnia jest w naszym domu miejscem szczególnym. Rozumiemy to doskonale, dlatego naszym celem jest kompletne wyposażenie wnętrza kuchni wykonane według indywidualnego projektu, dostosowane do wymagań Klienta, tak aby mogli się Państwo cieszyć swoja wymarzoną kuchnią przez wiele lat.

Chętnie podzielimy się z Państwem swoim doświadczeniem zarówno w temacie kuchni jak i zaprojektowania i doposażenia całego wnętrza, tak, aby czas spędzany w domu miał odpowiednią oprawę i wprawiał w dobry nastrój. Posiadamy w ofercie sofy, sypialnie, meble pokojowe, garderoby, krzesła, stoły jak i usługę projektowania wnętrz.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95