kuchnieportal

„Kuchnie-Kraków” Andrzej Stasiecki - Kraków

Trwałe, piękne i ergonomicznie zaprojektowane meble – to wizytówka naszej firmy. Decydując się na współpracę z nami wybierasz sprawdzonego wykonawcę o zasłużonej renomie.

Do każdej z naszych realizacji podchodzimy indywidualnie i wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Wykorzystując naszą najlepszą wiedzę i doświadczenie, tworzymy wysokiej jakości wnętrza „szyte na miarę”. Bierzemy pod uwagę sprecyzowane potrzeby przyszłych użytkowników kuchni – tak, aby odpowiadała stylowi życia domowników, ich oczekiwaniom oraz gustowi. Lubisz gotować dla wielu osób i robisz zakupy na wiele dni? W takim razie zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie kuchnię, która będzie komfortowym miejscem do przygotowywania posiłków, z pojemną i łatwo dostępną strefą przechowywania. Zależy Ci na wyjątkowo stylowej kuchni, która wraz z salonem stworzy reprezentacyjną część domu? Nasi projektanci zaplanują dla Ciebie wnętrze idealnie łączące funkcjonalność i wysmakowany design.

Wszystko to w oparciu o materiały i akcesoria renomowanych marek, które gwarantują wygodną i bezawaryjną pracę mebli przez wiele lat. Jesteś zainteresowany? Zobacz kuchnie osób, które już nam zaufały i skontaktuj się z nami: 692-182-410. Bezpłatnie zaprojektujemy i wycenimy dla Ciebie meble kuchenne.

Podsumujemy, dlaczego możesz nam zaufać. Zapewniamy:

  • indywidualne podejście, 
  • fachowy projekt i doradztwo,
  • staranne wykonanie z najwyższą dbałością o detale,
  • precyzyjny i szybki montaż.

Opinie

5 5 6
Ocena ogólna:
Ilość opini: 6

Informacje kontaktowe

„Kuchnie-Kraków” Andrzej Stasiecki

Strumiany 107, 32-002 Węgrzce Wielkie

Osoba do kontaktu:

Telefon: +48 692-182-410

E-mail: poczta@kuchnie-krakow.pl

www.kuchnie-krakow.pl

www.tylkokuchnie.pl

Meble kuchenne małopolskie Meble kuchenne Kraków

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95