kuchnieportal

Alena Design - Kraków

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Alena Design

ul.Bratysławska 2
31-201 Kraków

Osoba do kontaktu:

tel. +48 12 626 16 20

e-mail: salon@alnokrakow.com

www.alnokrakow.com

Meble kuchenne małopolskie Meble kuchenne Kraków

O nas

Na rynku mebli działamy od 19 lat. Oferujemy Państwu doskonałej jakości meble i sprzęt AGD tak, by wykonywanie codziennych obowiązków w kuchni, było praktyczne, proste i przyjemne. Wykorzystując zdobytą wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie nasi projektanci wykonują niepowtarzalne i dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb realizacje.

Meble, które dostarczamy do kuchni naszych klientów, charakteryzują się ergonomią, dzięki zastosowaniu w nich nowoczesnych technologii ułatwiających otwieranie frontów i łatwe wysuwanie szuflad. Ponadto są one wykonane z solidnych, wysokiej jakości materiałów, co przekłada się bezpośrednio na trwałość realizowanych przez nas kuchni. Dzięki temu będziecie mogli Państwo cieszyć się ich funkcjonalnością i estetycznym wyglądem przez wiele lat.

Szeroki wybór kolorów, typów oraz materiałów frontów, bogate wyposażenie i ciekawe rozwiązania technologiczne naszych mebli, pozwalają nam na tworzenie w pełni spersonalizowanych i niepowtarzalnych kuchni perfekcyjnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95