kuchnieportal

AEG TORUŃ - Toruń

O nas

Naszą firmę tworzy doświadczony zespół ludzi, którzy swoją przygodę z meblarstwem rozpoczęli już w 1990r.  Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar do wnętrz mieszkalnych i biurowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej jakości materiałów na których pracujemy, gwarantujemy wysoką jakość wytwarzanych mebli. Świadczymy również usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie aranżacji wnętrz.

Oferta

Główną działalnością firmy jest produkcja mebli kuchennych na wymiar. Realizujemy zlecenia zarówno w kraju jak i zagranicą. Nasza firma cieszy się bardzo dobą renomą  – znani jesteśmy w Toruniu z solidności i dokładności. Potwierdzają to nasi Klienci, którzy rekomendują nas jako rzetelnego, badzo dobrego wykonawcę. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy rozwiązania wiodących producentów krajowych i zagranicznych.W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo również meble biurowe, meble pokojowe, szafy, garderoby i wiele innych mebli o dopracowanym designie, wysokiej funkcjonalności i pełnym komforcie użytkowania.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia i zapoznania się z naszą ofertą!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 12

Informacje kontaktowe

AEG TORUŃ

87-100 Toruń, ul. Lelewela 33

Osoba do kontaktu:

tel 56 / 623 33 88
 
aeg@aeg.net.pl

www.aeg.net.pl 

Meble kuchenne kujawsko-pomorskie Meble kuchenne Toruń

Realizacje