kuchnieportal

Accero - Olsztyn

Opinie

5 5 8
Ocena ogólna:
Ilość opini: 8

Informacje kontaktowe

Accero

ul. Towarowa 9E

10-419 Olsztyn

 

Osoba do kontaktu:

Tel: +48 517 74 50 30

E-mail: biuro@accero.pl

www.accero.pl

Meble kuchenne warmińsko-mazurskie Meble kuchenne Olsztyn

O nas

Galeria wnętrz Accero powstała z pasji do tworzenia niepowtarzalnych i pięknych aranżacji. Swoją  przygodę z projektowaniem rozpoczęliśmy od Galerii Łazienek. Następnie, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, ale również architektów i wykonawców, rozszerzyliśmy swoją działalność, tworząc Galerię Oświetlenia i Galerię Kuchni.

Od kilku już lat obserwujemy rosnące zainteresowanie funkcjonalnymi i stylowymi aranżacjami kuchni. To pomieszczenie, które przestaje być już tylko miejscem przeznaczonym do gotowania posiłków. Coraz częściej nasze kuchnie stają się centrum spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Wiele osób decyduje się na kuchnie otwarte na salon czy jadalnię. Wtedy, w sposób szczególny, musimy zadbać o to, by kuchnia tworzyła idealną, harmonijną kompozycję z pozostałymi pomieszczeniami domu.

My odpowiadamy na te specjalne potrzeby i dostarczamy dla Państwa meble, będące połączeniem doskonałej jakości i pięknego, stylowego wyglądu.

Oferujemy:

– bogaty wybór materiałów i produktów najwyższej jakości

– usługi projektowania wnętrz we współpracy z profesjonalnymi i doświadczonymi architektami wnętrz

– indywidualne podejście do klienta

– 5-letnią gwarancję na meble

Więcej informacji o naszych usługach i aranżacjach znajdą Państwo na www.accero.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji –  www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95