kuchnieportal

Dekorator Kuchnie - Lubin

Zajmujemy się aranżacją i wyposażaniem wnętrz kuchennych na indywidualne zamówienia. Tworzymy ciekawe, wyróżniające się wnętrza bazując na wieloletnim doświadczeniu, umiejętnościach (nasze meble projektuje dyplomowany plastyk – dekorator wnętrz) a także opierając się na współpracy z sprawdzonymi, najlepszymi producentami mebli. Dzięki temu nasza firma z sukcesem realizuje kolejne, pięknie zaaranżowane, profesjonalnie zaprojektowane oraz doskonale zmontowane zestawy mebli kuchennych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble:

  • Wolsztyńskiej Fabryki Mebli – cenionego, polskiego producenta z ponad 60-letnią tradycją
  • firmy HAECKER – znanej z doskonałej jakośći niemieckiej marki.

Meble, które oferujemy to wysokiej jakości, wykonane z ogromną dbałością o najmniejszy szczegół produkty. Dzięki komputerowo sterowanemu procesowi produkcji, kuchnie z naszej oferty wykonane są idealnie – z dokładnością co do milimetra. Precyzja wykonania i idealnie przyleganie do siebie poszczególnych komponentów mebli, sprawia, że są one odporne na wilgoć i zabrudzenia (dwie najczęstsze przyczyny niszczenia mebli, tuż obok zniszczeń mechanicznych). Dzięki temu mamy pewność, że będziecie Państwo cieszyć się pięknym wyglądem i funkcjonalnością swoich kuchni przez długie lata.

Na meble z naszej oferty udzielamy: 5 lat gwarancji!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie

4.5 5 18
Ocena ogólna:
Ilość opini: 18

Informacje kontaktowe

Dekorator Kuchnie

ul. Józefa Piłsudskiego 4, Lubin

Osoba do kontaktu:

Email: dekorator@op.pl
Tel. 76 845 64 96

PON. - PT. 11.oo - 18.oo
SOBOTA 10.oo - 14.oo

www.dekoratorkuchnie.pl

https://www.facebook.com/Dekorator-Kuchnie-753515868046847/

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Lubin

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95