kuchnieportal

Rena S.A.

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Rena S.A.

ul. Wrocławska 40
55-095 Mirków

Osoba do kontaktu:

tel. +48 71 315 16 60
email: salon.dlugoleka@rena-sa.pl

www.rena-sa.pl

www.facebook.com/RENAmeble/

 

 

 

Jesteśmy liderem w produkcji wysokiej jakości mebli kuchennych, łazienkowych,  szaf przesuwnych i szaf produkowanych na wymiar. Doskonałą renomę i zaufanie naszych Klientów zdobyliśmy dzięki produktom wysokiej jakości oraz wykorzystaniu nowoczesnych, przyjaznych środowisku naturalnemu, rozwiązań technologicznych. W bogatej ofercie posiadamy szeroki wachlarz zróżnicowanych cenowo zestawów mebli dla każdego. Oferujemy zarówno gotowe komplety przeznaczone do bezpośredniego montażu, jak i systemy produkowane pod określony wymiar i dopasowane do konkretnego wnętrza.
Nasze kuchnie tworzymy z pasją i zaangażowaniem. To oznacza wykorzystanie w ich produkcji sprawdzonych materiałów i zastosowanie najlepszych dla danego projektu rozwiązań. Wszystkie meble wyposażamy w sprawdzone mechanizmy, które zapewnią niezawodne użytkowanie przez długie lata.

Dla Naszych Klientów świadczymy szeroki wachlarz usług począwszy od doradztwa na etapie projektowania mebli, poprzez pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, po kompleksowy montaż mebli u Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dołącz do dyskusji