kuchnieportal

Nitoris Design

O nas

Meble kuchenne na wymiar oraz szafy wnękowe na wymiar nadają "Twojemu wnętrzu" wyjątkowy styl, a przede wszystkim zwiększają komfort użytkowania. Gdy składasz zamówienie w PRACOWNI MEBLI NITORIS DESIGN możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje wymagania profesjonalnie, na czas i z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet, szczegół.
NITORIS DESIGN stawia sobie jeden cel: tylko najwyższa jakość. Ten cel przyświeca nam we wszystkim, co robimy, zaczynając od doboru właściwych materiałów, ręcznym wytwarzaniu mebli i wyposażenia, nasza praca zawodowa oparta jest na wielu latach doświadczenia.

Oferta

Specjalizujemy się w realizacjach mebli kuchennych i szaf wnękowych na zamówienie. Z łatwością dostosowujemy się do Twoich potrzeb, pomysłów i idei przy każdym projekcie. Prezentujemy próbki materiałów i efekty naszej pracy, pomagamy przejść przez etapy decyzyjne, które wymagają fachowej wiedzy i doświadczenia. W ofercie posiadamy także sprzęt AGD renomowanych producentów między innymi: Siemens, Bosch, Amica, Goronje, Smeg, Neto oraz wiele innych. Pełna oferta dostępna jest w naszej pracowni.

Zapraszamy do współracy!

1 komentarz
kama-kasia
24 listopada 2014, 11:56
1/1

Świetne meble w rozsądnej cenie. Zależało nam na ładnej, praktycznej kuchni i taką otrzymaliśmy, wszystko zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 24

Informacje kontaktowe

Nitoris Design

ul. Złotowska 65, Poznań

Osoba do kontaktu:

tel.: 507377244
tel.: 502870297

e-mail: biuro@nitoris-design.pl

www.nitoris-design.pl

Realizacje