kuchnieportal

Meble Wach

O nas

Działamy na rynku już od 1991 roku, oferując klientom wysokiej jakości meble kuchenne, a także szafy wnękowe, wykonywane na podstawie indywidualnych projektów. Nasza propozycja jest kompleksowa: nie tylko dokonujemy pomiarów i tworzymy projekty, ale zajmujemy się także wykonawstwem i finalnym montażem. Nasze meble spotkać można między innymi w takich miejscowościach jak Częstochowa, Radomsko, Piotrków, Łódź, Katowice, Kraków czy Warszawa. Wielu klientów z tych oraz innych miast zaufało naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Wykonując projekty mebli kuchennych kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wzornictwem. Dzięki stałej obserwacji zmieniających się trendów na rynku meblarskim, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wielu innowacyjnych rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić klientom meble nowoczesne i w pełni dopasowane do ich oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zrealizowanymi projektami.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się meble w stylistyce nowoczesnej oraz klasycznej. Jako fronty stosujemy : drewno lite, płytę MDF lakierowaną w połysku i półmacie, płytę fornirowaną w połysku i półmacie, mdf foliowany, płyty laminowane, ramki z wypełnieniem szkłem lacobel oraz szkło z grafiką. Tak szeroki wybór sprawia, że możemy zaprojektować dla Państwa oryginalne i niepowtarzalne zabudowy kuchenne. Z myślą o wyglądzie i trwałości kuchni posiadamy w naszej ofercie bogaty wybór blatów. Blat jest najczęściej wykorzystywanym elementem kuchennym. Dajemy Państwu bogaty wybór, poczynając od blatów laminowanych poprzez konglomeraty i drewno a na blatach kamiennych kończąc. Każdy z nich nadaje odmienny charakter zabudowie kuchennej i charakteryzuje się różnymi właściwościami. Do produkcji mebli stosujemy wysokiej jakości elementy pochodzące od sprawdzonych dostawców. Specjalizujemy się także w doborze sprzętu agd. Doradzimy jaki sprzęt wybrać, a następnie wybrane urządzenia zostaną przez nas dostarczone i profesjonalnie zamontowane. Dzięki programom partnerskim możemy zaproponować Państwu urządzenia w bardzo korzystnych cenach. Nasze meble są objęte dwu letnią gwarancją. Prowadzimy także serwis pogwarancyjny.

Profesjonalna wycena On-line!

Wycena online na naszej stronie jest zupełnie bezpłatna oraz przebiega szybko. Wystarczy wypełnić jedynie formularz dostępny na www.meblewach.com.pl/wycena/kuchnia a my przygotujemy dla Państwa ofertę. Jeżeli posiadacie Państwo szczegółowy projekt z pracowni architektonicznej proszę przesłać go bezpośrednio do jednego z naszych salonów lub załączyć go, jako załącznik w formularzu wyceny.

Zapraszamy odwiedzenia naszego studia !

1 komentarz
mr-pink
21 listopada 2014, 13:55
3/2

Koniecznie muszę sprawdzić jak te meble prezentuja się w panstwa salonie.

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 33

Informacje kontaktowe

Meble Wach

Ul.Krakowska 228, Radomsko

Osoba do kontaktu:

Biuro: 44-6839-488
Jolanta: 500-714-714
Grzegorz: 604-523-431

www.meblewach.com.pl

email :  meble@meblewach.com.pl
jola@meblewach.com.pl
Grzegorz@meblewach.com.pl

Realizacje