kuchnieportal

Meble Klos

O nas

Projektowanie i tworzenie mebli to nasza specjalność – zajmujemy się tym od roku 1989. Przez ten czas mieliśmy okazję zdobyć doświadczenie, które połączone z pasją, jaką wkładamy w naszą pracę zaowocowało ugruntowaną pozycją na rynku i zaufaniem wielu klientów. Początkowo zajmowaliśmy się renowacją, a następnie produkcją nowych mebli wypoczynkowych dla klientów indywidualnych oraz instytucji takich jak szpitale, internaty, gabinety lekarskie i biura. Od kilku lat produkujemy również meble kuchenne i szafy wnękowe, na których to obecnie szczególnie skupiamy uwagę. Na zamówienie wykonujemy meble z wybranego materiału i na dowolny wymiar. Posiadamy wiedzę niezbędną do tego, by tworzyć komfortowe rozwiązania, jednak otwarci jesteśmy również na Państwa pomysły. Dobrze zaprojektowane i starannie wykonane meble, nadające wnętrzom charakteru są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję i wygodę użytkowania. Państwa zadowolenie daje nam największą satysfakcję.

Oferta

Meble, które pragniemy Państwu zaoferować, tworzone są z najwyższą starannością i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Dostępny asortyment sprzedawany jest według cennika producenta. Dbając o Państwa komfort i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, prowadzimy również sprzedaż ratalną.

Różnorodność materiałów, bogata kolorystyka oraz możliwość wykonania mebli na wymiar, pozwala nam w pełni dostosować naszą ofertę do Państwa wymagań. Funkcjonalne rozwiązania, które wypracowaliśmy na przestrzeni lat, są gwarancją komfortu użytkowania każdego dnia.
 

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Meble kuchenne – istnieje możliwość dowolnej konfiguracji wzorów drzwiczek i klamek.

Szafy wnękowe – wzory i projekty dostępne w dziale galeria.

Krzesła – szczegółowa oferta dostępna na zamówienie.

Zapraszamy do współpracy!

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 19

Informacje kontaktowe

Meble Klos

ul. Jerzmanowskiego 14, Kraków

Osoba do kontaktu:

Tel.: (012) 658-74-31
kom.: 502 277 316
e-mail: biuro@mebleklos.pl

http://mebleklos.pl/

Godziny Otwarcia:
pn.- pt.  9:00 – 17:00

Realizacje