kuchnieportal

Marzenie Studio Mebli Kuchennych - Meble kuchenne Kraków

O nas

OPOWIEDZ NAM O SWOJEJ WYMARZONEJ KUCHNI, A MY ZREALIZUJEMY TE MARZENIA. ZAUFAJ SPRAWDZONEJ FIRMIE!

MISJA:
Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na niestandardowe meble kuchenne, dostosowane do gustu i wymagań klientów. Opierając się na technologiach trzeciego tysiąclecia, korzystając z osprzętu najlepszych firm, tworzymy prestiżowe, a zarazem funkcjonalne aranżacje, Meble kuchenne Kraków pobudzą Twoją wyobraźnię i obrócą Twoje marzenia w rzeczywistość.
Projekty kuchnie Kraków mają swoją specyfikę, charakter który można uzyskać tylko robiąc kuchnie na wymiar w Krakowie.

GWARANCJA:
Wysoka jakość wykonania sprawia Ci radość, kuchnia, szafa, aranżacja salonu lub pokoju do pracy przez lata jest przedmiotem Twojej dumy i zazdrości sąsiadów. Kuchnia na zamówienie Kraków pozwala uzyskać najwyższe gwarancje na rynku gdzie kuchnie do zabudowy Kraków otrzymują gwarancję dożywotnią na osprzęt stosowany do produkcji mebli na zamówienie.

POLECAMY:
Materiały stosowane do produkcji mebli kuchennych, szaf wnękowych, szaf na wymiar, mebli łazienkowych, to cała szeroka gama form i kolorów, od płyty klejonej ABS-em poprzez MDF-y do naturalnego drewna. Stosujemy fronty polskie, austriackie, włoskie. Ważny jest także ergonomiczny projekt, szczególnie przy szafach na zamówienie i meblach kuchennych na wymiar.

Oferta

ZAPEWNIAMY:
Doradztwo w wyborze sprzętu AGD i RTV – ceny promocyjne. Pomoc w doborze odpowiedniego oświetlenia oraz kolorów ścian, sufitu, kształtu dekoracji. Projektowanie i montaż – GRATIS!

PŁATNOŚCI:
Uwzględniamy różne formy ( raty, gotówka, przelew …)

1 komentarz
Bart81
14 maja 2014, 00:01
17/7

Jesteśmy z żoną super zadowoleni z naszej… wymarzonej kuchni 🙂 Na razie wszystko działa i świetnie się ze wszystkiego korzysta. Polecamy was naszym znajomym !

Dołącz do dyskusji

Opinie

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 61

Informacje kontaktowe

Marzenie Studio Mebli Kuchennych

Ul. Ładna 29, Kraków

Osoba do kontaktu:

telefon: 12 417 22 72
telefon kom.: 604 457 072
e-mail: artur.z@marzenie.com.pl
website: www.marzenie.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 13.00

Realizacje