kuchnieportal

Katris Meble

O STUDIU

Zajmujemy się produkcją  wysokiej jakości mebli na wymiar. Wykonujemy meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, hotelowe, recepcyjne, szafy, garderoby, sypialnie, biblioteki, witryny, regały, komody, stoły oraz krzesła. Wykonujemy zlecenia od A do Z wykonując:  pomiar pomieszczenia, projekt wraz z wizualizacją przedstawianą Klientowi, skończywszy na transporcie i montażu mebli. Wykonujemy również  meble na podstawie gotowych projektów, które zostały wykonane przez Państwa architektów. Jeśli szukasz pomysłu na zabudowę do kuchni, sypialni czy zabudowę lub meble do innego pomieszczenia, zgłoś się do nas! Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązania pasujące do Twoich potrzeb i zaplanowanego budżetu. Aby umówić się na wstępną rozmowę konsultacyjną – zadzwoń: tel. 789-263-485. 

OFERTA

W ramach naszej oferty wykonujemy meble:

  • z płyty melaminowej jak i HPL,
  • forniry – kilkanaście rodzajów, w tym także forniry z drzew egzotycznych; fronty z drewna i forniru barwimy w 15 kolorach; możemy także dobrać kolor wg próbki Klienta
  • MDF w ponad 50 kolorów w różnych stopniach połysku

Do mebli kuchennych oferujemy blaty postformingowe.

Pracujemy na wysokiej jakości, sprawdzonych przez nas materiałach. Nasze meble wyposażamy w akcesoria renomowanych firm, takich jak HAFELE, HETTICH, BLUM. Dostarczamy również sprzęt AGD do zabudowy niemal wszystkich firm dostępnych na polskim rynku.

Zapewniamy profesjonalny montaż wykonywany przez doświadczonych montażystów.

U  nas zamówisz meble również na raty!

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 2

Informacje kontaktowe

Katris Meble

Goszcz, ul.Rzemieślnicza 4

Osoba do kontaktu:

tel. 789-263-485
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
www.meble-artdecco.pl

Realizacje