kuchnieportal

Janas Kuchnie

O nas

Przedsiębiorstwo Meble Janas istnieje na rynku od 1998 r. oferując niezmiennie najwyższej jakości meble kuchenne. Proponujemy klasyczne kuchnie z drewna dla miłośników tradycyjnego stylu, jak też nowoczesne meble kuchenne dla wielbicieli minimalizmu i współczesnych rozwiązań. Realizujemy kuchnie na zamówienie mają na uwadze indywidualne gusta naszych klientów oraz odmienne warunki lokalowe. Pragniemy nadać naszym meblom kuchennym estetycznego wyglądu oraz funkcjonalnego zastosowania. Właśnie dlatego wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. Przy projektowaniu kuchni z drewna często wzbogacamy je ciekawymi przeszkleniami, metalowymi detalami czy praktycznymi rozwiązaniami.

Oferta

Meble wykonane przez naszą firmę są trwałe, ergonomiczne, i o niepowtarzalnej estetyce. Produkujemy je na indywidualne zamówienie, każda kuchnia jest inna, różnią się od siebie wymiarem, układem, kolorem, to tak naprawdę rzemiosło. Fronty meblowe produkujemy z drewna krajowego (olcha, dąb ,sosna, klon) oraz okleiny i drewna egzotycznego (heban, maranti, sapeli, wenge, zebrano, palisander, teak, orzech) lub innego drewna wskazanego prze klienta. Dostępne są również fronty z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk i mat. Przy produkcji frontów z drewna uzyskujemy niepowtarzalny efekt „retro” ze względu na ręczną ich obróbkę. W swojej ofercie posiadamy również fronty z sękami i widoczną strukturą drewna, które również cieszy się dużym zainteresowaniem. Meble produkowane są w dowolnych wymiarach, w krótkim terminie i bez dodatkowej opłaty za nietypowe wymiary.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 
3 komentarze
Michal Jaskowiec1974
8 grudnia 2017, 09:22
1/0

Producent nie oszczędza na materiałach przy tworzeniu mebli kuchennych i dlatego zostawiam pozytywny komentarz.

Janusz
8 grudnia 2017, 08:40
0/0

Miałem do zaprojektowania bardzo malutką kuchnię. Projekt super. Z jednego miejsca właściwie wszystkimi sprawami zarządzam 🙂 Super podejście projektantki, akcesoria jakościowe. Nawet kolega, dobry budowlaniec chwalił mocno wykończenie.

Adam Malec
8 grudnia 2017, 08:37
0/0

Janas to marka, która uczestniczyła w dużej inwestycji deweloperskiej i wywiązała się jakościowo z powierzonych zadań dotyczących wykończenia mieszkań w ekskluzywnym charakterze.

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 55

Informacje kontaktowe

Janas Kuchnie

ul. Wielkopolska 4, Cieszyn k/Odolanowa

Osoba do kontaktu:

tel.: 505 303 505  
 
www.meblejanas.eu
 
email : wroclaw@meblejanas.pl

Realizacje