kuchnieportal

Interio Meble Kuchenne

Opinie o studiu

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Interio Meble Kuchenne

Home Concept TTW, lok. 34, Al. Jerozolimskie 185, Warszawa

Osoba do kontaktu:

tel./fax 22 846 17 84

e-mail: meble@interio24.pl

www.interio24.pl

O nas

Interio to studio mebli z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem w realizacji mebli. Istotą naszej pracy jest kompleksowa obsługa od projektu do montażu – jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prac. Współpracujemy z najlepszymi firmami krajowymi i europejskimi. Opieramy się na doświadczeniu i surowych, zachodnich standardach dotyczących projektowania, realizacji zamówień, montażu i serwisu posprzedażowego. Kładziemy nacisk na niepowtarzalność projektów.

Naszą konkurencyjność określają:

– jakość produktów

– innowacyjne rozwiązania

– intuicyjne planowanie przestrzeni inspirowane pomysłami najlepszych światowych projektantów

– cena – jesteśmy członkami zagranicznych sieci zakupowych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko produkt wyszukany pod względem wzornictwa i jakości, ale także niewygórowany w wartości.

Pozycja naszej firmy, wieloletnie doświadczenie i monitorowanie rynku także poprzez obecność na prestiżowych, międzynarodowych targach wnętrz, dały nam możliwość nawiązania współpracy z najlepszymi producentami na europejskim rynku. Oferujemy wiele niepowtarzalnych mebli łącznie z bardzo nietypowymi i skomplikowanymi zabudowami.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de/pl

Dołącz do dyskusji