kuchnieportal

GLAZ-BUD

O nas

Dla Naszych Klientów świadczymy szeroki wachlarz usług począwszy od doradztwa na etapie projektowania mebli, poprzez pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań i akcesoriów, po szybki serwis. Dzięki doświadczeniu uzyskanemu podczas tworzenia różnorodnych projektów nasze relizacje charakteryzyją się oryginalnym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Profesjonalne podejście do każdego projektu sprawia, że nasze wyroby prezentują zawsze najwyższą jakość oraz charakteryzują się dużą funkcjonalnością.

Misją naszej firmy jest tworzenie wysokiej jakości mebli opartych na indywidualnych rozwiązaniach. Za cel stawiamy sobie ukierunkowanie procesu wykonywania mebli na wymiar, na zaspokojenie potrzeb klientów.

Oferta

Wszystkie oferowane przez nas kuchnie realizowane są przez niemieckiego producenta – firmę Bauformat. Spełniając indywidualne oczekiwanie klienta wykonujemy projekty korzystając z profesjonalnego oprogramowania,dzięki czemu maja Państwo możliwość obejrzenia pełnej wizualizacji 3D proponowanych mebli.

Realizując autorskie projekty stawiamy na wysoką jakość wykończenia. W wykonywanych przez nas meblach do kuchni, montujemy najwyższej jakości okucia i akcesoria. Oferujemy do Państwa dyspozycji wiele rodzajów systemów: szuflad, podnośników, karuzel, cargo.

Dołącz do dyskusji

Opinie

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 42

Informacje kontaktowe

GLAZ-BUD

ul. Przybyszewskiego 99, Łódź

Osoba do kontaktu:

Telefon: 42-683-06-16, 42-640-23-55
fax: 42-683-06-17

e-mail: kuchnie@glaz-bud.com.pl
www:  bauformatlodz.pl 

Godziny otwarcia:
Pn - Pt 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00

Realizacje