kuchnieportal

ebano kuchnie i wnętrza

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która projektuje i wykonuje meble pod indywidualne zamówienia od 20 lat. W tej chwili w naszym przedsiębiorstwie pracuje kolejne pokolenie projektantów, które dzięki ogromnej pasji i doświadczeniu realizuje kolejne, wyjątkowe projekty. Czerpiemy inspiracje z konkretnych potrzeb oraz światowych trendów. Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem i zawsze szukamy oryginalnych, ciekawych rozwiązań, które wyróżnią aranżowaną przestrzeń. Dzięki wyjątkowej atmosferze naszej pracowni nasi Klienci w swobodnej, kreatywnej rozmowie mogą przedstawić swoje wyobrażenia wymarzonej kuchni, salonu, całego mieszkania lub domu. Podstawą naszej działalności jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego oprócz doświadczenia i kreatywności naszą firmę wyróżnia rzetelność, terminowość, 100% zaangażowania, indywidualne podejście do konkretnych potrzeb oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Oferta

Projektujemy wnętrza oraz wykonujemy meble na indywidualne zamówienie do domów i mieszkań. Specjalizujemy się w produkcji kuchni realizowanych pod wymiar.
Serdecznie zapraszamy do umówienia się na bezpłatne konsultacje! W przyjaznej atmosferze, przy filiżance kawy wysłuchamy Twoich potrzeb i omówimy wszystkie szczegóły. W naszym salonie jest możliwość obejrzenia próbek materiałów i wzorów.  Na życzenie wykonamy prezentację 3D, aby zwizualizować układ pomieszczenia, funkcjonalność oraz design mieszkania lub domu.
Zapraszamy!
 

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

3.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 21

Informacje kontaktowe

ebano kuchnie i wnętrza

Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

Osoba do kontaktu:

Tel. +48 22 247 83 01
Email: ebano@ebano.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00

www.ebano.pl

Realizacje