kuchnieportal

Amara meble kuchenne

Opinie o studiu

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 21

Informacje kontaktowe

Amara meble kuchenne

ul. Hangarowa 13, Szczecin

Osoba do kontaktu:

tel./fax (+48) 91 461 34 36

e-mail: amaratop@kolorowe-kuchnie.pl

www.amara.szczecin.pl

O nas

Naszą misją jest dostarczenie Państwu najlepszych możliwych kuchni, ich rozwiązań praktycznych i materiałów jakie będą pasowały do Waszego gustu i potrzeb Waszego mieszkania czy domu.

Świetnie rozumiemy, że od wieków kuchnia to nie tylko miejsce przygotowania posiłków, ale także serce naszego domu skupiające życie rodzinne. Zwłaszcza teraz. gdy często kuchnia bywa otwarta na salon, jej wygląd i praktyczność stanowią nie tylko kaprys pani domu ale życiową konieczność.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de/pl

1 komentarz
Ela Strzałka
25 listopada 2014, 11:23
5/0

Realizacje wyglądają wspaniale. To, co od razu rzuca się w oczy to przemyślany układ mebli – uporządkowany i symetryczny. Podoba mi się taki minimalizm. W dodatku materiały z jakich są wykonane są bardzo dobrej jakości.

Dołącz do dyskusji