kuchnieportal

AM Kuchnie

O nas

Firma AM Kuchnie istnieje do ponad 10 lat. W tym czasie staliśmy się specjalistami w dziedzinie projektowania i wykonywania mebli kuchennych, które prezentują najwyższą jakość i znakomity design.  Produkty firmy AM Kuchnie to połączenie doskonałych materiałów, perfekcyjnego wykonania i najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Naszym założeniem jest tworzenie mebli o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych.  

W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze, zaawansowane technologie produkcji i projektowania. Korzystamy m.in. z  nowoczesnego oprogramowania CAD KUCHNIE 6.X z modułem Renderignu Profesjonalego, który pozwala nam zaprezentować Państwu gotowy projekt jeszcze przed jego realizacją. Dzięki temu mamy pewność, że każda kuchnia wykonana przez naszą firmę doskonale spełni oczekiwania naszych Klientów. Kuchnie to nasza pasja, co widać w każdej naszej realizacji.
 

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED WIZYTĄ W STUDIU!
USTALIMY DLA PAŃSTWA NAJDOGODNIESZJĄ GODZINĘ SPOTKANIA.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Oferta

Tworzymy meble kuchenne na wymiar, które są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Ich cechą wspólną jest najwyższa jakość i funkcjonalność, doskonałe materiały oraz perfekcyjne wykonanie. 
W swoich projektach wykorzystujemy materiały, akcesoria i sprzęty kuchenne  sprawdzonych i renomowanych producentów, w tym Kronopol, Kronospan, Pfleiderer, Peka, Hettich czy firmy Blum – dostawcy okuć, który gwarantuje dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Współpracujemy również z uznanymi producentami sprzętu AGD m. in. : AEG , Bosch , Blanco, Electrolux, , Falmec, Faber, Liebherr, Franke, Samsung, Schock, Siemens, Boch, Smeg, Teka, Whirpool, Amica, Beko i Berg.

W bogatej ofercie firmy AM Kuchnie znajdą Państwo również meble biurowe, łazienkowe, dziecięce, meble pokojowe, szafy, garderoby i wiele innych. Pozwalają one stworzyć niepowtarzalne wnętrz o dopracowanym designie, wysokiej funkcjonalności i pełnym komforcie użytkowania. Szerokie grono naszych zadowolonych Klientów jest dla nas największym dowodem wysokiej jakości naszych usług oraz pełnego profesjonalizmu naszych fachowców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą AM Kuchnie.
 

1 komentarz
Basia
24 marca 2015, 12:10
7/7

Polecam! Realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Kontakt z firmą jest na najwyższym poziomie. Zawsze można liczyć na fachową poradę. Gotowanie w mojej kuchni jest teraz przyjemnością 😉

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

3.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 30

Informacje kontaktowe

AM Kuchnie

ul. Rybacka 25, Lubań

Osoba do kontaktu:

tel. 697 111 017
tel. 504 120 482

e-mail: am.kuchnie@wp.pl

www.am-kuchnie.pl

Realizacje