kuchnieportal

Studio Nolte - Białystok

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Studio Nolte

ul. Jurawiecka 34

15-101 Białystok

Osoba do kontaktu:

Tel: 85 744 54 33

Mail: pawel@fortech.info

www.nolte.bialystok.pl/

Meble kuchenne podlaskie Meble kuchenne Białystok

O nas

Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem przy aranżacji wymarzonej kuchni. Oferujemy przede wszystkim meble wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość i trwałość wykonania, ale również na estetykę, którą dopasujemy, zarówno kiedy marzycie o kuchni nowoczesnej bądź chcecie, by Wasza kuchnia miała nieco bardziej klasyczny charakter.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de