kuchnieportal

MK Studio - Kielce

O nas

WYJĄTKOWE MEBLE NA ZAMÓWIENIE ? MK STUDIO
Marzysz o nowoczesnej kuchni perfekcyjnie dopasowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań? Kuchnie na wymiar to rozwiązanie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MK STUDIO z Kielc. Od ponad 10 lat projektujemy i tworzymy meble kuchenne i szafy wnękowe na indywidualne zamówienie klienta. Dbamy nie tylko o jak największą funkcjonalność ? tworzone przez nas meble to także wyrafinowana elegancja i styl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do odwiedzenia naszych pracowni projektowych w Kielcach.
W MK STUDIO czekają na Ciebie kuchnie Twoich marzeń!

MK STUDIO ? NOWOCZESNE KUCHNIE MARZEŃ

MK STUDIO to pracownia projektowa, która swoją działalność rozpoczęła w Kielcach w 2000 roku.
Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli na indywidualne zamówienie klienta. Specjalizujemy się przede wszystkim w meblach kuchennych oraz szafach wnękowych.

Oferta

Nasze meble tworzymy z myślą o wieloletnim użytkowaniu oraz maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Projektowane przez nas kuchnie są nowoczesne, wytrzymałe, a zarazem pełne subtelnej elegancji. Tworzymy meble, które w harmonijną całość łączą estetykę z funkcjonalnością, a precyzyjny system produkcji gwarantuje perfekcyjne wykończenie każdego detalu. Zależy nam na tym, by nasze kuchnie na wymiar były skrojone idealnie pod indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta.
Fachowe doradztwo i profesjonalny projekt gwarantują optymalne dobranie każdego elementu, a prezentacja planu techniką komputerowego modelu 3D pozwala klientowi zobaczyć wizję wymarzonej kuchni.
Nowoczesne kuchnie na wymiar i szafy wnękowe to nasza specjalność. By zapewnić Państwu kompleksowe urządzenie kuchni, zajmujemy się także sprzedażą sprzętu AGD wszystkich marek dostępnych na polskim rynku (i posiadających autoryzowane punkty serwisowe).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą MK STUDIO, nie tylko mieszkańców Kielc!

1 komentarz
Leo70
14 maja 2014, 22:00
28/6

Jestem zachwycona swoją nową kuchnią. Świetnie została zaprojektowana i wykonana. Polecam Państwa studio !

Dołącz do dyskusji

Opinie

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 45

Informacje kontaktowe

MK Studio

ul. Sciegiennego 270, Kielce

Osoba do kontaktu:

e-mial: biuro@mkstudio.com.pl
website: www.mkstudio.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10 - 18
Sobota: 10 - 14

Meble kuchenne świętokrzyskie Meble kuchenne Kielce

Realizacje