kuchnieportal

Mebica Nova - Warszawa

O nas

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w meblarstwie i zabudowie wnętrz. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji i montażu mebli na wymiar. Nasza oferta obejmuje między innymi meble kuchenne, szafy, garderoby, łazienki i inne zabudowy na życzenie klienta. W swoim salonie prezentujemy aranżacje, które mogą stać się dla Państwa inspiracją przy projektowaniu Państwa domu lub mieszkania. Wszystkie nasze projekty tworzymy indywidualnie, aby optymalnie dostosować meble do dostępnych przestrzeni i Państwa pomysłu na aranżacje.
 

Oferta

Rozumiejąc indywidualne oczekiwania naszych Klientów oferujemy wykonanie projektów korzystając z profesjonalnego oprogramowania. Dzięki temu mają Państwo możliwość zapoznać się z pełną wizualizacją proponowanych mebli. W naszych realizacjach stawiamy na wysoką jakość wykończenia mebli. W wykonywanych przez nas meblach stosujemy najwyższej jakości okucia. Nasze meble będą służyły Państwu niezawodnie przez wiele lat. 
W naszej ofercie znajdą Państwo także sprzęt AGD wszystkich renomowanych firm dostępnych na Polskim rynku.

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie.

5 komentarzy
Mebica Nova
16 lutego 2021, 13:13
0/0

Rzeczywiście w tym przypadku nie wyszło to zgodnie z oczekiwaniami. Realizacja planowana w umowie trzyetapowa – najpierw meble ,potem pomiar blatu i ok 2 tyg,oczekiwania na wyprodukowanie i na montaż,potem pomiar panelu szklanego i znów ok 2 tyg.cykl produkcyjny i potem montaż.
Tutaj dała nam się we znaki współpraca z młodą ekipą pomiarowo/montażową szklarzy i pomyłka w ich zleceniu na produkcję oraz koordynacja działąń. Panel wymieniony na właściwy, wnioski wyciągnięte. Klient przeproszony i zmiany w organizacji wprowadzone. Mamy nadzieję, że zniweluje to możliwości wystąpienia takich sytuacji .

Anonim
12 lipca 2020, 19:30
2/1

Ja też odradzam współpracę z tą firmą. W kwietniu zapłaciłem za kuchnie a do tej pory, czyli do lipca, montaż kuchni nie jest skończony; zamówiłem szybę mleczną a przejechała seledynowa i taka też seledynowa szyba została zamontowana ku mojemu zdziwieniu kiedy monter zadzwonił informując o skończonym montażu; nadmienię że już druga ekipa montowała szybę bo pierwsza zupełnie nie widziała co robić i chciała na szybie osadzić górne szafki!!! czekam teraz jak będzie wyglądało zdjęcie tej szyby i montaż właściwej; firma działa przez podwykonawców z którymi trzeba się umawiać oddzielnie i których nikt nie sprawdza, nie informuje o szczegółach zlecenia; montaż drzwi do lodówki poprawiało aż 2 monterów, uchwyty przyjechały niekompletne, blenda odpadała po kilku dniach i kolejna ekipa musiała montować; i tak dalej….. mnóstwo czasu poświęcone na umawianie kolejnych ekip; dzwonienie z reklamacjami etc… koszmarna współpraca…..

Anonim
8 lipca 2020, 18:30
0/2

Stanowczo odradzam wspolprace z ta firma; zagmatwana siatka podwykonawcow na ktorymi nikt nie panuje; kuchnie montowana jest od kilku juz miesiacy; meble niezgodne z zamowieniem; koszmarna wspolpraca…

Mebica Nova
19 lutego 2020, 16:59
0/0

Traktujemy tą opinię jako pomyłkę.
Nie mamy żadnej wyceny ani umowy na nazwisko „Berowska”
Zawsze, każda wycena w n/firmie jest przygotowywana szczegółowo poprzez zsumowanie wszystkich elementów składowych .
Kosztorys wraz z finalnym projektem powstałym i uzgodnionym po wizycie pomiarowej u Klienta jest integralnym składnikiem umowy. Dopiero po obustronnym sprawdzeniu i podpisaniu umowy możemy rozpocząć realizację.
Nie ma możliwości zmiany cen bez zmiany zakresu działań.

Pozdrawiamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów

M. Berowska
18 lutego 2019, 11:22
4/1

Nie polecam współpracy z tym salonem. Panowie nie przekazują sobie ustaleń i narzucają w kosztorysie swoje rozwiązania. Zmieniają bez wiedzy klienta projekt zawyżając ceny już po podpisaniu umowy.

Dołącz do dyskusji

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 29

Informacje kontaktowe

Mebica Nova

ul. Bartycka 26, pawilon 16a, stoisko 979, Warszawa

Osoba do kontaktu:

tel.: 501 192 081

tel./fax: (022) 424-16-51

e-mail: mebicabartycka@wp.pl

www.mebica.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

Realizacje