kuchnieportal

Mebica Nova - Warszawa

O nas

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w meblarstwie i zabudowie wnętrz. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji i montażu mebli na wymiar. Nasza oferta obejmuje między innymi meble kuchenne, szafy, garderoby, łazienki i inne zabudowy na życzenie klienta. W swoim salonie prezentujemy aranżacje, które mogą stać się dla Państwa inspiracją przy projektowaniu Państwa domu lub mieszkania. Wszystkie nasze projekty tworzymy indywidualnie, aby optymalnie dostosować meble do dostępnych przestrzeni i Państwa pomysłu na aranżacje.
 

Oferta

Rozumiejąc indywidualne oczekiwania naszych Klientów oferujemy wykonanie projektów korzystając z profesjonalnego oprogramowania. Dzięki temu mają Państwo możliwość zapoznać się z pełną wizualizacją proponowanych mebli. W naszych realizacjach stawiamy na wysoką jakość wykończenia mebli. W wykonywanych przez nas meblach stosujemy najwyższej jakości okucia. Nasze meble będą służyły Państwu niezawodnie przez wiele lat. 
W naszej ofercie znajdą Państwo także sprzęt AGD wszystkich renomowanych firm dostępnych na Polskim rynku.

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie.

M. Berowska
18 lutego 2019, 11:22
2/1

Nie polecam współpracy z tym salonem. Panowie nie przekazują sobie ustaleń i narzucają w kosztorysie swoje rozwiązania. Zmieniają bez wiedzy klienta projekt zawyżając ceny już po podpisaniu umowy.

Dołącz do dyskusji

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 26

Informacje kontaktowe

Mebica Nova

ul. Bartycka 26, pawilon 16a, stoisko 979, Warszawa

Osoba do kontaktu:

tel.: 501 192 081

tel./fax: (022) 424-16-51

e-mail: mebicabartycka@wp.pl

www.mebica.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

Realizacje