kuchnieportal

Kuchnie Rust - Radom

O nas

Rust to firma z niemal 50 letnim doświadczeniem w produkcji mebli kuchennych. W 1968 roku Ernest Rust – pierwszy właściciel naszego przedsiębiorstwa – otworzył zakład stolarski i rozpoczął produkcję mebli na wymiar. Zaangażowanie, innowacyjność oraz najwyższa jakość oferowanych produktów pozwoliły nam zbudować markę cieszącą się uznaniem i zaufaniem Klientów oraz partnerów handlowych. Obecnie zatrudniamy blisko 200 pracowników, a nasze produkty goszczą m.in. w Skandynawii, Dubaju a niebawem zadebiutujemy na rynku amerykańskim. Współpracujemy z międzynarodowymi przedsiębiorstwami oraz prezentujemy swoje produkty na najważniejszych imprezach branżowych w kraju i zagranicą. W swoich działaniach stawiamy na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania. Zarazem pozostajemy wierni naszym ponadczasowym standardom oraz czerpiemy z wieloletniego doświadczenia. Odzwierciedleniem tego jest nasz nowy logotyp – o nowoczesnym, prostym wzornictwie, w którym odwołujemy się do postaci założyciela firmy, Ernesta Rusta. Zmiana logotypu to jeden z elementów rebrandigu naszej marki, który obejmuje nową identyfikację wizualną i zmianę nazwy.

Nowa nazwa, ta sama jakość, perfekcja i innowacyjność.

Mebel Rust - stary i nowy logotyp

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble kuchenne klasy premium. Każdy z naszych projektów jest niepowtarzalny i wykonywany na indywidualne zamówienie. Dzięki temu kuchnie sygnowane marką Rust są perfekcyjnie dostosowane do wymagań wnętrza oraz gustu i oczekiwań domowników. Oferujemy fronty i blaty wykonane z różnorodnych materiałów. Od standardowych po bardziej oryginalne, takie jak ceramika, beton, szkło czy stal. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne sprawia, że możemy zaproponować Państwu nowatorskie rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w kuchennych wnętrzach.

1 komentarz
Władek
29 grudnia 2017, 12:45
0/0

Meble mają super, tylko trochę drogie. Nie zdecydowałem się finalnie na zakup w mebli Rusta z przyczyn budżetowych ale obsluga jest na plus.

Dołącz do dyskusji

Opinie

4 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 4

Informacje kontaktowe

Kuchnie Rust

MebloSfera
Warszawska 196, Radom

Osoba do kontaktu:

radom@rust.pl
48 358 48 48
Pn – Pt: 10:00 18:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Radom

Realizacje