kuchnieportal

Max-Fliz - Katowice

Opinie

5 5 15
Ocena ogólna:
Ilość opini: 15

Informacje kontaktowe

Max-Fliz

Al.Roździeńskiego 191, Katowice

Osoba do kontaktu:

tel. +48 32 720-92-30

kuchnie@katowice.max-fliz.pl

www.max-fliz.com.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Katowice

O nas

W Galerii Wnętrz doskonałych Max-Fliz znajdziesz wszystko, co jest potrzebne, by stworzyć nową kuchnię i kompleksowo ją wyposażyć. Nasza oferta z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania, ponieważ proponujemy ogromny wybór elementów kuchni w wielu wariantach cenowych. Doświadczeni doradcy pomogą zaprojektować Twoją kuchnię i podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnego budżetu.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de