kuchnieportal

Max-Fliz - Kraków

Opinie

5 5 22
Ocena ogólna:
Ilość opini: 22

Informacje kontaktowe

Max-Fliz

ul. Zakopiańska 58, Kraków

Osoba do kontaktu:

kom: 510-254-365

email: kuchnie@max-fliz.com.pl

www.max-fliz.com.pl

konsultant projektowy
Paweł Pohl
tel. + 48 664-266-128
email: pawel.p@max-fliz.com.pl

projektant
arch. Karolina Perih
tel.: 664-258-174
email: k.perih@max-fliz.com.pl

Meble kuchenne małopolskie Meble kuchenne Kraków

O nas

W Galerii Wnętrz doskonałych Max-Fliz znajdziesz wszystko, co jest potrzebne, by stworzyć nową kuchnię i kompleksowo ją wyposażyć. Nasza oferta z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania, ponieważ proponujemy ogromny wybór elementów kuchni w wielu wariantach cenowych. Doświadczeni doradcy pomogą zaprojektować Twoją kuchnię i podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnego budżetu.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl  oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji