kuchnieportal

Gala – Dom i Wnętrze - Lublin

Opinie

5 5 18
Ocena ogólna:
Ilość opini: 18

Informacje kontaktowe

Gala – Dom i Wnętrze

ul. Fabryczna 2, Lublin

Osoba do kontaktu:

Tel.: (0-81) 469-96-49

e-mail: gala@laura.com.pl

www.laura.com.pl

Meble kuchenne lubelskie Meble kuchenne Lublin

O nas

Tworząc kuchnię robimy to z dużym udziałem Klienta. To Państwo decydują jakie rozwiązanie będzie najlepsze. My spełniamy Państwa oczekiwania. Począwszy od projektowania po realizację. Kontakt z klientem to podstawa. To Państwa wybory dostarczają końcowych szlifów i zmian. Dzięki temu projektowanie staje się przyjemne, a praca daje ogromną satysfakcję z efektów. Pragniemy usatysfakcjonować najbardziej wymagające gusta. Stworzyć coś unikalnego i jedynego w swoim rodzaju.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de/pl

Dołącz do dyskusji