kuchnieportal
5 5 45

Targi szkła i ceramiki VITREL 2017 (jesień)

W dniach 26-29 września w  hotelu Mercure – Kasprowy w Zakopanem odbędzie się kolejna edycja targów VITREL.  To największe w temacie szkła i ceramiki oraz artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz wydarzenie branżowe w Polsce.

targi vitrel

Znane od wielu lat (historia organizacji tych targów sięga 2002) i cenione przez wystawców targi Vitrel to marka sama w sobie.  Obecność największych firm zajmujących się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szkła, ceramiki oraz artykułów wnętrzarskich z kraju i z zagranicy, ściśle kontraktacyjny charakter tego wydarzenia a także wysoka frekwencja podczas targów sprawia, że cieszą się one bardzo dużą popularnością w śród wystawców, jak i odwiedzających.  Atutem tragów jest jasno określona, wąska tematyka branżowa, która gwarantuje możliwość dotarcia do wszystkich podmiotów liczących się w tej branży. Sprawdzona formuła (organizacja stoisk wystawienniczych w postaci butików – zamiast tradycyjnych wielko powierzchniowych) sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów pomiędzy producentami, dystrybutorami i nabywcami. Sprawia również, że koszty uczestnictwa w targach VITREL są na zdecydowanie niższym poziomie w stosunku kosztów udziału w innych, podobnych imprezach wystawienniczych.             

W dniach:  
26 – 30 września 2017 – targi otwarte są dla wystawców
27 – 29 września 2017 – targi otwarte są dla firm handlowych i zwiedzających

Targi Vitrel

Segmenty tematyczne:

KREACJA STOŁU:  szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, platerowane i z innych tworzyw, świece, obrusy i serwetki, art. do dekoracji stołu (wazony, galanteria, świeczniki, stroiki, kwiaty i in.)                            

WYPOSAŻENIE KUCHNI:  garnki, patelnie i in. naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże,  młynki, ekspresy do kawy, 1001 drobiazgów                       

ARTYKUŁY DO DEKORACJI WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW:  obrazy, oprawy do obrazów, grafik i fotografii,  lampy, zegary, drobne meble, repliki broni, rzeźby, figury i figurki, donice, kwietniki, sztuczna zieleń, dekoracje świąteczne i okolicznościowe

UPOMINKI I PREZENTY 

Więcej informacji: www.vitrel.com.pl

Dołącz do dyskusji