kuchnieportal

AJ Strefa Kuchni zaprasza do współpracy projektantów i architektów wnętrz

AJ Strefa Kuchni zaprasza do współpracy projektantów i architektów wnętrz

Profesjonalny projekt plus fachowe wykonanie – to przepis na piękną, funkcjonalną i trwałą kuchnię. Zobaczcie realizacje studia AJ Strefa Kuchni z Legnicy, które tworzy wysokiej jakości meble kuchenne. Jego oferta jest skierowana m.in. do architektów i projektantów wnętrz, którzy w ramach współpracy ze studiem mogą wykonać zaprojektowaną przez siebie kuchnię.

Kompleksowa realizacja z AJ Strefa Kuchni

Studio AJ Strefa Kuchni specjalizuje się w projektowaniu i realizacji mebli kuchennych. Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy powstawania kuchni: od projektu, poprzez wycenę, wykonanie i montaż.  – Na co dzień zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i wykonywaniem mebli kuchennych. Jako zawodowi projektanci wiemy, jakie aspekty są ważne dla architektów i projektantów, co znacznie ułatwia nam wzajemne zrozumienie i współpracę – mówi Anna Jarząb, właścicielka studia AJ Strefa Kuchni.

Studio jest partnerem polskiego producenta mebli kuchennych, Meble Ulwe. Posiada on nowoczesny park maszynowy, który gwarantuje dokładność i precyzje wykonania mebli. – Dzięki współpracy z firmą Meble Ulwe możemy zrealizować trwałą zabudowę na bazie różnorodnych materiałów i komponentów, m.in. frontów lakierowanych MDF, MDF fornirowanych, drewnianych i laminowanych – wyjaśnia Anna Jarząb. – Ponadto proponujemy szeroki wybór blatów laminowanych, kamiennych, drewnianych, kompozytowych czy typu Solid Surface.

Sprawdź:

Wsparcie techniczne i pomoc przy projektowaniu

Specjaliści studia AJ Strefa Kuchni oferują swoim partnerom wsparcie techniczne oraz pomoc przy projektowaniu. Fachowa znajomość materiałów, technologii produkcji i wymagań użytkowych kuchni oraz doświadczenie w realizacji licznych zamówień to gwarancja udanej współpracy i doskonałych rezultatów.

Kuchnie_z_wyspa_jpg

– Branża mebli kuchennych zmienia się dynamicznie. Nasz zespół na bieżąco śledzi  trendy, poznaje nowości  w dziedzinie wzornictwa, materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Dzięki temu tworzymy komfortowe i piękne kuchnie, w oparciu o najnowsze osiągnięcia branży wnętrzarskiej – wyjaśnia Anna Jarząb. W  portfolio studia możemy zobaczyć kuchnie o zróżnicowanej stylistyce, kolorystce i wykończeniu. Przeznaczone do małych wnętrz, jak i tych przestronnych i otwartych na salon. Jedna z takich realizacji została wybrana przez Czytelników naszego portalu najlepszą kuchnią miesiąca w lipcu 2017.

Serdecznie zapraszamy do studia w celu pokazania dostępnych materiałów oraz omówienia warunków współpracy – mówi Anna Jarząb.

20.06.2018

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

Emilka Czarnecka
19 lipca 2018, 20:14
5/0

Zdjęcia realizacji są zachęcające

Dołącz do dyskusji