kuchnieportal

Shark Meble

O nas

Posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku, setki zrealizowanych projektów, oraz bardzo nowoczesną linię produkcyjną, gwarantujemy iż produkowane przez nas meble kuchenne na wymiar, są bardzo wysokiej jakości. Dostarczamy użytkownikom domowym kuchnie spełniające w pełni ich oczekiwania dotyczące wyglądu, funkcjonalności i ergonomii użytkowania. Przed przystąpieniem do realizacji, oferujemy Państwu przygotowanie profesjonalnej wizualizacji.

Jeśli potrzebują Państwo indywidualnych rozwiązań, mają Państwo nietypowe wymagania do bardzo ważnego pomieszczenia, jakim w każdym domostwie jest kuchnia, to prosimy koniecznie odwiedzić nasz salon meblowy!

Oferta

Nasze studio oferuje meble na wymiar do każdego pomieszczenia. Nasza oferta jest cały czas rozszerzana, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Realizując Ich kreatywne wizje stajemy się bogatsi o kolejne niestandardowe rozwiązania.

Meble kuchenne wykonane przez naszą firmę sprawią, że kuchnia w Państwa domu czy mieszkaniu będzie spełniał dokładnie Państwa wyobrażenie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia!

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

Ocena ogólna:
Ilość opini: 61

Informacje kontaktowe

Shark Meble

ul.Sportowa 1a, 11-500 Giżycko

Osoba do kontaktu:

tel.: 798 544 398

e-mail: shark.meble@wp.pl

www.sharkmeble.pl

Realizacje