Logo - L.O.M.E. MebleL.O.M.E. Meble

O Studiu

L.O.M.E. MEBLE to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży mebli kuchennych. Salon firmy mieści się w Markach k. Warszawy (15 km od centrum). Oferujemy wysokiej jakości niemieckie meble kuchenne. Ich niepowtarzalny design a także funkcjonalność to gwarancja zadowolenia na długie lata.
Na każdym etapie realizacji zamównienia gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz sprawną pracę najlepszych specjalistów. Posiadamy własne zaplecze wystawowo-magazynowe oraz transportowe, co pozwala na zaoferowanie Państwu konkurencyjnych cen i najlepszego serwisu.

Oferta Studia

Jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem wysokiej klasy niemieckich mebli kuchennych Haecker Kuchen oraz Schroder Kuchen. Oferowane w naszej firmie zabudowy kuchenne są w całości produkowane w Niemczech oraz dostarczane do Polski w oryginalnych opakowaniach. Naszymi atutami są zawsze najwyższa jakość zakupionych mebli jak i gwarantowana przez niemieckich producentów terminowość dostaw.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu mebli, gdzie mogą Państwo znaleźć przestronną, aktualizowaną na bieżąco ekspozycję mebli kuchennych i wysokiej klasy sprzętu AGD do zabudowy.