Logo - Nord KuchnieNord Kuchnie

O Studiu

Studio NORD KUCHNIE założyli ludzie z przeszło 20-sto letnim doświadczeniem w branży mebli kuchennych. Oferowane Państwu meble produkowane są w fabryce KAM. Fabryka powstała w 1991 roku i od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych.

Państwa kuchnie są montowane przez specjalistyczna ekipę serwisową wyposażoną w najnowsze i najnowocześniejsze elektronarzędzia i urządzenia. Ideą, która nam przyświeca jest zapewnienie Państwu komfortu i bezpieczeństwa w całym procesie powstawania projektu, aż po końcowy montaż.

Oferta Studia

Bogata oferta frontów, nowoczesne wzornictwo oraz wysoka jakość realizowanych przez nas mebli jest gwarancją satysfakcji naszych klientów z wykonanych przez nas kuchni.

Wieloletnie doświadczenie związane z tworzeniem mebli kuchennych, profesjonalizm, elastyczność w działaniu i projektowanie według najnowszych trendów spowodowały, że jesteśmy polecani przez klientów, którzy skorzystali  z naszych usług. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące mebli i wyposażenia Państwa kuchni.

Zapraszamy do naszego salonu mebli.