Logo - Salon Meblowy AtomSalon Meblowy Atom

O Studiu

Wykonywanie mebli kuchennych na zamówienie to proces złożony i skomplikowany. Nasza firma świadczy w tym zakresie kompleksową usługę. Bardzo szeroki i stale poszerzany asortyment stosowanych materiałów w realizacjach mebli na wymiar i kuchniach na zamówienie, pozwala nam już na etapie projektowania mebli na swobodne dostosowanie się do wymagań Państwa oraz potrzeb i uwarunkowań pomieszczeń, do których trafią wybrane meble. Proces tworzenia mebli wykonujemy kompleksowo - realizujemy kuchnie począwszy od pomiarów pomieszczenia, poprzez projekt komputerowy, podpisanie umowy, potem po realizacji przez fabrykę, dostawę do mieszkania, montaż mebli i urządzeń kuchennych, podłączenie sprzętów. Proces zostaje zakończony podpisaniem protokołu montażu. Sprawdzona i dobrze wyszkolona grupa montażowa, wyposażona w profesjonalny sprzęt zapewnia fachowy montaż.

Oferta Studia

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą zarówno mebli kuchennych jak i mebli pokojowych. W naszym salonie znajdą Państwo oferowane przez nas meble kuchenne firmy Kam oraz Nobilia, jak również meble pokojowe firmy Forte oraz Layman. W ofercie naszego salonu posiadamy również szeroki wybór sprzętu AGD do zabudowy renomowanych firm. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze mebli oraz wyborze sprzętu AGD.
    • 2
    • 0

    Krystian00 (2014-11-25 11:58:04)

    Precyzyjne i efektywne projekty stworzone w stylu który nigdy się nie zestarzeje. Jeśli ktoś myśli o kuchniach na długie lata to tego rodzaju aranżacje są najlepszym rozwiązaniem.