Logo - JBW MebleJBW Meble

O Studiu

Nie masz pomysłu na swoją kuchnie? Zapraszamy do studia JBW. Nasi projektanci zapoznają się z Twoimi potrzebami, wykonają profesjonalny pomiar pomieszczenia i zaproponują ci ciekawy pomysł na Twoją kuchnię! Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów mebli, jak i wykonujemy meble według już gotowych projektów. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania naszych produktów. Z nami możesz mieć pewność, że projekt Twojej wymarzonej kuchni będzie nie tylko oryginalny ale i posłuży Ci przez lata.

Firma JBW wykonuje meble na zamówienie od 1997 roku. Przez ten czas udało nam się zyskać bardzo dobrą renomę pośród Klientów, którzy wracają do naszego studia i polecają nas swoim znajomym. Jest to dla nas powód do najwyższej dumy i jednocześnie ogromna motywacja do dalszej pracy.

Wykonujemy meble kuchenne, szafy wnękowe, szafy wolnostojące, garderoby, meble łazienkowe oraz meble do jadalni.  

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
 

Oferta Studia

W naszej ofercie znajdują się meble wykonane z materiałów, takich jak:

- drewno naturalne, barwione lub patynowane
- fornir krajowy lub egzotyczny
- MDF matowy, matowy z patyną, w połysku, w ramce aluminiowej lub foliowany  
- płyta laminowana  
- szkło.  

Oferujemy również różnego rodzaju blaty wykonane z kompozytu, kamienia naturalnego bądź płyty postforming. U nas zamówisz także sprzęt AGD do Twojej kuchni w korzystnej cenie a także wszystkie niezbędne akcesoria do mebli: kosze typu „cargo”, obrotnice, wieszaki na ścierki, wkłady na sztućce, maty, relingi, uchwyty meblowe, oświetlenie meblowe oraz kosze na śmieci.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji (4-8 tyg), transport i profesjonalny montaż mebli na terenie całego kraju a także możliwość sprzedaży ratalnej na korzystnych warunkach.

Więcej szczegółów na temat naszej oferty dostępne jest na stronie: http://www.jbwmeble.pl/