Logo - Nataly DesignNataly Design

O Studiu

Szukasz funkcjonalnych, trwałych mebli kuchennych o efektownym, ciekawym designie ? – odwiedź naszą firmę! NATALY-DESIGN  to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, która zajmuje się projektowaniem wnętrz i wykonywaniem mebli na wymiar. Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu naszych projektantów jesteśmy wstanie zaproponować ciekawe i funkcjonalne rozwiązania doskonale dopasowane do Państwa potrzeb. Wykonywane przez nas meble kuchenne, szafy i inne zabudowy są przy tym atrakcyjne nie tylko pod względem wizualnym i funkcjonalnym, ale wyróżnia je również wyjątkowo przystępna cena!

Oferta Studia

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo meble kuchenne, łazienkowe, do salonu, szafy wnękowe i zabudowy wolnostojące. Przy produkcji naszych mebli wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania oraz sprawdzone, solidne materiały, które są gwarantem wysokiej jakości naszych produktów.

Oferujemy także bogaty wybór krzeseł, stołów i ław pasujących zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych, designerskich wnętrz.     

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.nataly.pl, na której można przeczytać więcej informacji na temat naszej oferty oraz aktualnych promocji i wyprzedaży.