Logo - TepiTepi

O Studiu

Witamy w studiu Tepi! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Indeco. Nasza firma powstała w 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie idące w parze z niezwykłą dbałością o szczegóły i jakością wykonania każdego zamówienia sprawia, że jesteśmy liderami w projektowaniu mebli na wymiar w Krakowie. Chcesz mieć ciekawe, oryginalne meble na lata – zapoznaj się z naszą ofertą i zamów je w Tepi! 

Oferta Studia

Nasi projektanci zapoznają się z Twoimi potrzebami oraz oczekiwaniami i przedstawią Ci do wglądu bezpłatny projekt Twojej nowej kuchni, salonu czy każdego innego pomieszczenia w Twoim domu lub biurze. Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne, pokojowe, szafy z drzwiami przesuwnymi INDECO, garderoby, zabudowy wnęk, meble do hoteli, biur, bibliotek oraz meble nietypowe specjalnie na życzenie Klienta.  Gwarantujemy zastosowanie wszelkich, dostępnych na rynku materiałów i akcesoriów oraz najnowszych rozwiązań projektowych.  
  
W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór foteli i krzeseł do każdego wnętrza: biur, sal konferencyjnych, recepcji, poczekalni, kuchni, jadalni. U nas kupisz również krzesła i fotele profilaktyczno-rehabilitacyjne produkowane przez firmę Kulik System a także materace i związane z nimi akcesoria produkowane przez fabrykę Janpol. Do każdego materaca możemy wyprodukować indywidualne na zamówienie komfortowe łóżko o konstrukcji stalowej lub płytowej.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego www.tepi.pl, w którym możesz zamówić fotele, krzesła oraz materace w sposób wygodny, nie wychodząc z domu. Zamówienie dostarczymy do drzwi Twojego domu!