Logo - Bel-MebBel-Meb

O Studiu

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją mebli. Klientom proponujemy w pełni kompleksowe wyposażenie domów, mieszkań, biur w różnorodne meble na zamówienie wedle indywidualnych potrzeb zamawiającego. W swoich projektach uwzględniliśmy najnowsze trendy oraz najpopularniejsze materiały. Za specjalność firmy uważamy szafy wnękowe, szafy do zabudowy, garderoby oraz meble kuchenne, które zachwycą każdego. Tworzone przez nas produkty są w pełni dopasowane do wymagań Klientów. Cechuje nas precyzja, rzetelność, staranność oraz perfekcja. Zależy nam na tym, aby nasze produkty stały się najlepszym rozwiązaniem do domów i mieszkań. W swojej pracy korzystamy jedynie z materiałów o najwyższych parametrach, gwarantując tym samym ich funkcjonalność oraz wysoką jakość i trwałość.

Oferta Studia

Wszystkim Klientom zapewniamy w pełni profesjonalną i szybką realizację zamówień.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
Wszystkim Klientom zapewniamy w pełni profesjonalną i szybką realizację zamówień. Powierzone nam zadania wykonujemy terminowo oraz rzetelnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony Klientów. Ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Działamy w obrębie miasta Krakowa oraz całego województwa małopolskiego.

Zapraszamy do współpracy!
  • 0
  • 0

  edytam (2016-06-20 17:22:28)

  Bardzo dobrze wspominam współpracę z firmą Pana Tomasza. Mam śliczną, małą kuchnię, wykonaną terminowo i co dla mnie najważniejsze pomimo małych gabarytów bardzo praktycznie rozplanowaną. Montażyści wykonali ją jak należy. Ceny niższe niż u konkurencji. Mam nadzieję, że mebelki długo wytrzymają. Polecam.

  • 0
  • 0

  marciniec (2015-10-26 19:38:06)

  Firma która jest zupełnie nie profesjonalna. Nie liczy siw z klientem. O terminowości realizacji zamówień można tylko pomarzyć. Jakość wykonania ma bardzo wiele do życzenia. Zupełny brak profesjonalizmu. Przestrzegam przed ta firmą.