Logo - Studio NetStudio Net

O Studiu

Jesteśmy na rynku od przeszło piętnastu lat. Od samego początku naszą pracę opieramy na dwóch zasadach: doświadczonych pracownikach, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz konkurencji cenowej i jakościowej – ukierunkowanej na współpracę z renomowanymi markami. Aby zaoferować naszym Klientom kompleksowe wykonawstwo, oprócz produkcji mebli kuchennych, specjalizujemy się również w wykonaniu zabudowy wnęk, szaf tradycyjnych lub z drzwiami przesuwnymi, produkcji różnego typu komód oraz mebli łazienkowych.

Indywidualne podejście do każdego klienta i unikanie schematów w projektowaniu srawiają, że każda wykonana przez nas kuchnia jest funkcjonalna, oryginalna i wyjątkowa. Dzięki ścisłej współpracy z Klientem na każdym etapie procesu produkcji, wykonamy meble, które spełnią Państwa oczekiwania.

Oferta Studia

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług związanych z zaprojektowaniem, wykonaniem i montażem mebli kuchennych. Zapewniamy:

    • 4
    • 0

    mag (2016-10-16 15:33:36)

    Jestem bardzo zadowolony z firmy STUDIO NET która wykonała u mnie kuchnie oraz dwie szafy.Projektantka wykonuje sumienne i przemyślane projekty nie tylko pod względem wyglądu ale i praktyczności.Korzystają z dobrej jakości materiałów i akcesoriów.Po sprawdzeniu konkurencji firma oferuje super cenę.