Logo - BernauBernau

O Studiu

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli na indywidualne zamówienie. Wykorzystując nowoczesny sprzęt,  bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz zmyśle aranżacyjnym naszych projektantów, tworzymy meble niepowtarzalne – nadające charakter wnętrzu i perfekcyjnie dopasowane do przestrzeni. Unikalne - bo zaprojektowane dla Ciebie, pod Twoje indywidualne oczekiwania.    
Meble, które oferujemy, wykonujemy tylko i wyłącznie z wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów - w tym temacie nie uznajemy żadnych kompromisów!! Na równi z troską o jakość wykorzystywanych w produkcji materiałów, kładziemy nacisk na ich ciekawy design i zgodność z aktualnymi trendami. Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, odwiedzamy targi meblarskie i uczestniczymy w szkoleniach.    

Znajdź nas na Facebooku!

Oferta Studia

Oferujemy Państwu wysokiej jakości meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, szafy, garderoby i innego rodzaju zabudowy wykonywane pod indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo również blaty solid surface a także sprzęt AGD renomowanych marek.
Jak pracujemy?
W pierwszym etapie wykonujemy szczegółowy pomiar pomieszczenia (jesli jest to kuchnia - uwzględniamy również  rozmieszczenie sprzętu AGD). Następnie biorąc pod uwagę Państwa sugestie wykonujemy projekt (kilka projektów) w formie wizualizacji komputerowej (w przypadku kuchni projekt może zawierać takie szczegóły jak rozmieszczenie glazury, terakoty, przyłączy elektrycznych, hydraulicznych i gazowych). W kolejnym etapie spotykamy się, aby zakceptować projekt lub dokonąć ewentualnych zmian. Uwzględniając wszelkie Państwa życzenia dotyczące mebli oraz ich wyposażenia wyceniamy projekt. W cenę wliczony jest kompletny zestaw mebli wraz z montażem i transportem.

Na każdym etapie realizacji zamówienia zapewniamy stały kontakt oraz naszą pełną pomoc i zaangażowanie.

Zapraszamy!