Logo -  DesignAtSource DesignAtSource

O Studiu

Prowadzimy naszą działalność nieprzerwanie od 2005 roku.
Pracownię DesignAtSource tworzy współtworzą absolwenci i pracownicy naukowi Akademii Sztuk Pięknych/Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu: Karolina Tylka-Tomczyk i Szymon Nawój wraz z zespołem.

Projektowanie małej i dużej architektury jest naszą pasją. Unikalne, niepowtarzalne pomysły oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia sprawia, że DesignAtSource jest w chwili obecnej znaną, rozpoznawalną marką. Uznanie naszych Klientów jest dla nas powodem do dumy i daj nam ogromną motywację do dalszej pracy. 

Oferta Studia

Wykonujemy usługi projektowania, nadzoru i realizacji architektury, wnętrz, wystaw oraz mebli. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji przestrzeni mieszkalnych, biurowych oraz handlowo-wystawienniczych.

Decydując się na DesignAtSource  możesz liczyć na kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę. Przy realizacji inwestycji współpracujemy z szeregiem firm branżowych począwszy od budownictwa i infrastruktury technicznej poprzez systemy inteligentnego sterowania budynkami, systemy oświetleniowe, wyposażenie użytkowe aż po sprzęt audio-video.

Zapraszamy do współpracy!