Logo - MOCHO. studio MOCHO. studio

O Studiu

MOCHO. studio to autoryzowany partner marki ATLAS KUCHNIE na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą projektowania oraz realizacji mebli kuchennych (od pierwszego planowania do wspólnego odbioru Państwa wymarzonej kuchni).

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem tworząc wyjątkowe, niepowtarzalne projekty dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Zapraszamy do naszego showroomu, gdzie na powierzchni 120 metrów kwadratowych znajda Państwo zaprojektowane i wykonane przez nas cztery duże ekspozycje mebli kuchennych - trzy w stylu nowoczesnym + jedna w stylu klasycznym. Wizyta w naszym showroomie to również doskonała okazja, by porozmawiać o Państwa wymarzonym projekcie, zobaczyć ciekawe inspiracje i przetestować różne rozwiązania zastosowane w naszych meblach ekspozycyjnych. Zaprezentowane w naszym showroomie meble kuchenne wyposażone są w aktywne sprzęty AGD, dzięki czemu możecie Państwo je na miejscu przetestować (oferujemy urządzenia AGD w atrakcyjnych cenach wraz z usługą montażu oraz podłączenia przez montera z uprawnieniami).

Jesteśmy jedynym studiem na Pomorzu z rozbudowaną certyfikowaną ofertą blatów kamiennych. Dzieki elitarnej współpracy z hiszpańską firmą Cosentino Group jesteśmy wstanie zaproponować Państwu szeroki wybór m.in. blatów z kwarco-granitów Silestone oraz Dektonu w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo także blaty z granitów, spiekow kwarcowych oraz neolitów.

Oferta Studia

Specjalizujemy się w indywidualnym i kompleksowym projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Oferowane przez nas rozwiązania to nie tylko powstawiane szafki, to przede wszystkim:

- ciekawie i funkcjonalnie wnętrza zaprojektowane z dbałością o zachowanie standardów ergonomii;

- dopasowanie materiałów do założeń budżetu i warunków pomieszczenia;

- bogata oferta kolorystyki i detali dopasowana do indywidualnych preferencji użytkowników;

- dobór ciekawych materiałów i dodatków - aranżacja ścian, podłóg i okien;

- profesjonale rozplanowanie oświetlenia i dobór lamp;

- projekt i wizualizacje wykonane w programie CAD Decor Pro z fotorealistycznym renderingiem;

- projekt przyłączy, sufitów podwieszanych, wentylacji, elektryki;

- fachowe doradztwo w sprawie wyboru sprzętów AGD, na życzenie organizujemy również spotkania ze specjalistami danej marki.

- fachowy montaż z usługą serwisu;