Logo - Dom KreatywnyDom Kreatywny

O Studiu

Dom Kreatywny to miejsce stworzone przez specjalistów w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz. Zespół tworzą osoby od kilkunastu lat związane ze wszystkimi etapami powstawania mebli – od projektu po montaż.
W Domu Kreatywnym możecie Państwo zrealizować kompleksowy projekt swojego wnętrza, wyposażyć je w meble i sprzęt AGD. Ofertę uzupełniają niezwykłe garderoby i drzwi przesuwne marki Raumplus, materiały wykończeniowe, lampy i dodatki. Z przyjemnością pomagamy na każdym etapie realizacji.
 
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta Studia

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla "rzemieślniczej jakości".

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de/pl