Logo - Estima Estima

O Studiu

Tworzymy wnętrza o niepowtarzalnym charakterze, które łączą w sobie funkcjonalność, dobry styl i oczywiście preferencje przyszłych użytkowników. Dzięki zdobytej prze lata wiedzy i doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować wyróżniające się pod względem jakości i designu produkty (meble, lampy, dywany, sprzęty AGD a  także tapety i okładziny ścienne). Świadczymy również usługi aranżacji okien (sprzedaż tkanin, szycie i upinanie zasłon i firan) a także usługę doboru i położenia tynków dekoracyjnych, oraz wzbogacania wizualnego podłóg, ścian, sufitów i okien w oparciu a najnowocześniejsze materiały wykończeniowe.
Nasi Klienci w trakcie zakupów mogą skorzystać z nieodpłatnych porad aranżacyjnych udzielanych przez architektów wnętrz. Oferujemy również usługi profesjonalnego zaprojektowania domów, mieszkań, jak i pojedynczych pomieszczeń mieszklanych.  

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej marki mebli kuchennych klasy premium next125.

Oferta Studia

next125 to marka klasy premium stworzona przez niemieckiego producenta mebli kuchennych, firmę Schüller. W projektach next125 wyważony, perfekcyjny design współgra z najwyższą jakością wykonania, starannie wyselekcjonowanymi materiałami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystkie te elementy sprawiają, że produkty marki next125 cieszą się doskonałą renomą oraz uznaniem Klientów, a także przedstawicieli branży wnętrzarskiej, czego dowodem jest prestiżowy tytuł „Red Dot Winner” 2016 dla wybranych produktów marki.  
Kuchnie next125 dedykowane są osobom poszukującym najwyższej klasy produktów o ponadczasowym charakterze. Rozważna, przemyślana stylistyka pozwala tworzyć meble, które są sprzeciwem wobec szybko zmieniających się trendów. To solidne, budzące zaufanie produkty, których luksusowy charakter idzie w parze z wyważonym wzornictwem, rozsądną ceną  oraz dbałością o naturę. 

Więcej informacji o marce dostępnych jest na stronie: www.next125.de